niedziela, 10 kwietnia 2011

Wianek na drzwi i dekoracja na stół...

Wooooolne...można bez pośpiechu nad czymś posiedzieć. Pogoda pod psem więc basen, poobiednia drzemka z córeczką ( 3 godziny), gra w karty z synkiem i wieczorem czas na swoje hobby.
Już dawno miałam zamiar zrobić nowy wianek na drzwi. W piatek byłam na giełdzie kwiatowej "powłóczyć się" i znalazłam róże w bardzo przystępnej cenie i kolarach takich jak chciałam. Oczywiście kupiłam jeszcze kilka "przydatnych" rzeczy świeże kwiaty na stół, wianki z siana jako podstawa do wianka i wstążki.
Przystąpiłam do najprzyjemniejszej częsci pracy oczywiście w asyście córeczki, ale jak pracuje z klejem ona jest tylko obserwatorem....proszę....
Dzisiaj rano w Art Piaskownicy zobaczyłam nowe zadanie i zrobiłam kilka zdjęć....w roli głównej moja dekoracja na stół....2 komentarze:

  1. Ulciu, przepiękny wianek! Ty to umiesz zrobić Almi Decor i się nie zrujnować ; ) Też chcę taki oczywiście, tylko już nie mam gdzie wieszać... Sprzęcik od Pawełunia sobie przeniosłam w inne miejsce (już się z tego jemu wytłumaczyłam sms-owo) i napawam się nową jakością brzmienia. Bardzo Wam dziękuję za hojność! Iza

    OdpowiedzUsuń
  2. I jajo farberger też świetne! Iz

    OdpowiedzUsuń